O mnie

Za górami, za lasami, żyła sobie fotografka Joanna. Była to kobieta o wielkim sercu i wielkiej pasji. Zwała się artystką pełną gębą. Żyła w wielkim szczęściu i miłości u boku przystojnego szejka arabskiego, którego co dzień fotografowała.

O……………………..Czyżby?? Wróćmy do początku.

Witam Was kochani !!! Mam na imię Joanna . Jestem faktycznie pasjonatką fotografii oraz sztuki pod każdą jej postacią, ale wątek o szejku jest niestety zmyślony. W każdym widzę piękno i staram sie je wydobyć. Wydobywam je z duszy oraz z ciała ,za pomocą moich magicznych pędzelków. Ktoś kiedyś nazwał to talentem. W fotografii inspiruję sie najlepszymi. To od nich uczę się. Jestem w ciąłym progresie za pomocą warsztatów i szkoleń ,a przede wszystkim doświadczeniu. To one nadały mojej pracy obecny poziom. Zajmuję sie głównie fotografią, ale dodatkowo również makijażem, stylizacją, kreowaniem wizerunku, opracowywaniem planu marketingowego, metamorfozami, retuszem i profektowaniem sukien. A prywatnie???

 

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. To one są moim motorem w dążeniu do celów.

Inspiruję się kulturą Bliskiego Wschodu i Indii, które przybliżyły mi się odwiedzając kilkukrotnie Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zwiedziłam około 15 krajów, w 5 z nich pomieszkując i pracując. To one otworzyły mnie na świat i pokazały bogactwo kultur oraz ich sztukę. Mentalności ludzkie w owych krajach były różne, często skrajne,dzięki czemu dziś chyba nic nie jest w stanie mnie zdziwić. Przemieszczałam się miedzy zamkniętym światem arabskich kobiet i ich domostw ,wędrując do najnardziej liberalnych miejsc na świecie, jak choćby Holandia. Podróżując w ten sposób człowiek staje się niezwykle elastyczny i wyrozumiały.

Ponadto zaczytuję się w książkach psychologicznych, uczestniczę w szkoleniach z rozwoju osobistego i ukończyłam szkolenie z zakresu praw kobiet i dzieci ,koncentrującym się na przemocy wobec tychże grup ,a organizowanym przez Uniwersytet Stanford.

W wolnym czasie gotuję. Moje specjalności to kuchnia indyjska oraz arabska.

To na tyle o mnie. Już teraz trochę mnie znasz. Czekam na Twoją wiadmość. Jestem pewna,że w skorzystaniu z moich usług odnajdziesz satysfakcję.

Pozdrawiam Cię serdecznie!!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:
 • Arabeska Studio
  ul. Kromera 27
  51-164 Wrocław
  E-mail: studio@arabeskastudio.com
  Tel: +48 570 788 404
NASZE SPECJALNOŚCI TO:
 • Fotografia okazjonalna
  Fotografia zwierząt
  Fotografia portretowa/beauty
  Fotografia reklamowa
  Sesje rodzinne
  Sesje look book