Śluby i fotografia.

Witam moi drodzy.

Dziś chciałabym Was zachęcić oraz napisać troszkę o sesjach ślubnych w moim wykonaniu. Zapewnie wiecie, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego dla siebie fotografa, który jednocześnie uwieczni w sposób oryginalny i wyjątkowy momenty z zaślubin i uroczystości pod postacią zdjęć reportażowych, a zarazem wykona nieprzeciętną sesję pamiątkową. Wszystkie zdjęcia trafią do albumu i będą pamiątką na całe życie dla Was, waszych dzieci oraz wnuków. Niejednokrotnie słyszę niepochlebne opinie Par Młodych, którzy czekają miesiącami na zdjęcia , a fotograf nie wywiązuje się z obiecanego terminu. Tak wygląda rzeczywistość w wielu przypadkach ,ale tak być nie musi. A jak wygląda to u mnie??

Przede wszystkim przed podpisaniem umowy spotykamy się i rozmawiamy o Waszej wizji oraz oczekiwaniach i ustalamy wszystkie aspekty sesji pamiątkowej oraz reportażu ślubnego. Następnie podpisujemy umowę i czekamy na TEN DZIEŃ. Jestem z Wami od przygotowań do, adekwatnie do wybranego pakietu, ostatniego gościa. W ciągu kilku dni (ewentualnie tego samego dnia) wykonujemy sesję pamiątkową. Na efekty reportażu czekacie około max 30 dni. Na sesję pamiątkową rezerwuję dodatkowy tydzień, gdyż jest to inny rodzaj retuszu i pragnę,abycie byli zachwyceni swoimi bajkowymi zdjęciami. Po zaakceptowaniu przez Was wszystkich zdjęć, projektuję dla Was spersonalizowany album ślubny i wkrótce macie go u siebie.

Na czym się skupiam? Jaki efekt staram się osiągnąć?? Magia, ślub to magia i zdjęcia mają tę magię ukazać. To moje główne zalożenie. Skupiam się przede wszystkim na ukazaniu emocji, które Wam i gościom towarzyszą. Sesja pamiątkowa również obrabiana jest w taki sposób, aby ukazać bajkowy charakter ślubu.

Gdzie pracuję? Choć rezyduję we Wrocławiu,a moją drugą lokalizacją jest Grudziądz, pracuję na terenie całej Polski i Europy. Terminy rezerwuję po uprzednim spotkaniu/rozmowie telefonicznej i wpłaceniu zaliczki .

Pozdrawiam Joanna z Arabeska Studio

Poniżej efekty bajkowej sesji pamiątkowej Magdy i Marcina, którą wykonałam w Pałacu Hanza w Rulewie k.Grudziądza.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:
NASZE SPECJALNOŚCI TO:
 • Fotografia okazjonalna
  Fotografia zwierząt
  Fotografia portretowa/beauty
  Fotografia reklamowa
  Sesje rodzinne
  Sesje look book